Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Autokosmetika

Autokosmetika

Za celý LR team si myslím mohu říct, že nás všechny od malička auta a motorky velice přitahovaly a nemálo z nás se pyšní příběhy, kdy jsme se jako malí poprali kvůli tomu, že „on má hezčí autíčko“ a že „je moje“. Díky bohu nás už tyto způsoby opustily, zůstala pouze láska. A tak si každý z nás vybral tu svou cestu, jak být vozidlům na blízku a jak jim neustále vracet lesk a krásu. Právě to se nám daří za pomoci kvalitní kosmetiky, detailingu a čištění vozidel, což je také téma, které Vám níže představím.

Vizitkou skvělého autoservisu je vždy:

  1. Přístup k zákazníkovi a komunikace s ním
  2. Kvalita odvedené práce
  3. Čistota hotového vozu

Čištění vozidla a chemie k tomu používaná je velice obsáhlé téma a bez větších znalostí se pro Váš vůz může stát dokonce nebezpečím. Naše produkty sami testujeme, až poté doporučujeme. Z velkého sortimentu, který se na trhu nachází, jsme vybrali přípravky vhodné pro ruční i bezkontaktní mytí vašeho vozu, ať už se rozhodnete využívat je v pohodlí Vašeho domova, nebo na samoobslužných myčkách. Díky jejich kyselým, zásaditým a Ph neutrálním stavům je možné je použít na každou část vozidla bez obav o narušení přírodní nebo syntetické vrstvy ochrany laku.

Kontaktujte nás

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů