Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Performance

Performance

V roce 2020 jsme byli osloveni ke spolupráci s Autoklubem České republiky na obnovení Plzeňské tradice Rallye Plzeň. Tuto nabídku jsme s potěšením přijali (rychlá auta smýkající se na vozovce po našem krásném okolí – no co je víc?) a stali se tak generálním partnerem.

Již v průběhu prvního závodu roku 2021 panovala, i přes přísná epidemiologická opatření způsobená doznívajícím účinkem Covid-19, úžasná atmosféra, která nás okamžitě namotivovala rozšířit naše služby. Přinesla chuť vrátit se k těm chlapeckým snům o burácejících motorech.

Rozhodli jsme se tak nalézt silné partnery, jejichž výrobky mají smysl, jsou funkční, a nepoškozují Vaše vozidlo. Podobně jako u naší kosmetiky jsme opět vše testovali a vzdělávali se tak, abyste si mohli vybrat z našeho sortimentu to nejlepší, přesně Vám ušité na míru. Díky týmu profesionálů Vám v našem autocentru může být vozidlo upraveno do posledního detailu a přesně podle Vašich představ. Záruka na práci i materiál je u nás samozřejmostí.

Náš sortiment:

Výkon

DTE systems

1. Power control

POWER box - zvýšení výkonu s regulací a bez rizika ztráty záruky
POWER box od DTE Systems je, dá se říci, externí počítač pro profesionální zvýšení výkonu a točivého momentu u přeplňovaných motorů, a to zcela bezpečnou cestou bez jakéhokoliv zásahu do originálního softwaru v řídící jednotce. K motoru připojuje přemostěním vybraných snímačů. Zvýšení výkonu se pohybuje od cca 10% do max 25% (dle konkrétního motoru). Výkon lze regulovat změnou režimu stiskem tlačítka na power boxu, ale zároveň i stylově - přes mobilní aplikaci. Jde tedy o ideální řešení pro majitele nových vozidel starších ročnéíků v záruce, kde nechcete zasahovat (často neodborně) do originálního softwaru vozidla. Celý systém je programován německými inženýry, takže kvalita a spolehlivost je 100% garantována. Důkazem této kvality budiž i to, že tyto produkty dodáváme celé řadě značkových dealerů napříč automobilkami!

2. Pedal box

Pomalá a tupá reakce plynu – Od roku 2019 plošná nemoc
Vše souvisí s odlišným způsobem měření reálné spotřeby paliva a tedy i C02 (dnešní třídní nepřítel) při nových homologačních testech vozidel. Výsledkem je další otupění plynu, které má eliminovat lidský faktor při zcela nových homologačních testech. Důsledkem těchto opatření je ale uživatelsky velmi nepříjemné a často až nebezpečné chování vozidla.  Majitelé takových vozidel dobře ví, o čem mluvím – projevuje se např. při potřebě rychlého předjíždění nebo nutnosti rychle opustit křižovatku. Nejeden řidič se takto již zbytečně vylekal, někoho to na křižovatce stálo možná i hmotné škody.

Zcela bezpečné - bez vlivu na emise, záruku, motor
V podstatě se jedná pouze o modulaci signálu polohy plynu - je to tedy zcela bezpečné a bezproblémové řešení, mínusy zde neexistují. Žádných vyšších emisí ani spotřeby paliva se bát nemusíte a s motorem tato úprava nijak nesouvisí, tedy mu nemůžete nijak ublížit. Tohle zařízení pro Vás testoval náš ředitel osobně a upřímně – jen si pomlaskával.

Pedal box lze ovládat přes mobilní aplikaci a přepínat tak mezi několika jízdními režimy.

V případě nespokojenosti Vám umožňujeme zařízení do 14 dnů vrátit zcela zdarma, ale to se nestane… 😉

Revo systemsRevo systems
Revo Performance Software umí vytáhnout z Vašeho vozu skutečný potenciál - zvýší jeho sílu, točivý moment, jízdní vlastnosti a reakční vlastnosti. Veškerý náš software a programovací zařízení jsou navrženy u nás a veškerý výkonový software je instalován bez jakéhokoliv fyzického zásahu do vozidla.

Výrobci automobilů musí dodržovat přísná kritéria týkající se všech vyrobených vozidel. Výkonnost je často omezována zákony o emisích a firemní marketingové politiky. Pokud k tomu přidáme fakt, že se většina vozidel musí vyrovnat různým klimatickým podmínkám po celém světě a palivům různé kvality, kupujete si vozidla, která ani zdaleka nevyužijí svůj skutečný možný potenciál. Právě proto je zde Revo, má za cíl vytáhnout z Vašeho vozidla jeho maximálního možný potenciál.

Revo software zlepšuje výkon, točivý moment a reakce vašeho motoru, které tak poskytují větší flexibilitu. Zároveň splňují bezpečnostní parametry a udržují hladkost, spolehlivost a spotřebu paliva Vašeho motorového vozidla.

revo systemsSTAGE 1
Revo Fáze 1 uvolní skutečný potenciál Vašeho motoru, zlepší jeho výkon, točivý moment, citlivost a flexibilitu v rámci možností vyrobeného vozidla, bezpečnostních předpisů a zachování hladkosti, spolehlivosti a spotřeby paliva. Software je navržen pro zvýšení výkonu standardních sériově vyráběných vozidel.

STAGE 2
Revo Fáze 2 byla vyvinuta s cílem dosáhnout co nejlepší možný výkon z automobilů s dodatečnými úpravami jako je výkonnější sání, odstranění katalyzátoru nebo výměna za sportovní katalyzátor a intercooler. Fáze 2 je nastavena tak, aby maximalizovala potenciál tuningových dílů na Vašem vozidle.
Obvykle si můžete všimnout zvýšení výkonu o 10-15% ve srovnání s původními nastaveními z Fáze 1 při použití doporučeného hardwaru (tuningových dílů). Fáze 2 umožňuje použít sportovní katalyzátor bez nutnosti CEL (Check Engine Light), nebo ho přímo vyřadit.

STAGE 3
Revo Fáze 3 software byl vyvinut automobily, které používají rozsáhlejší úpravy motoru. Software je přizpůsobený tak, aby vyhovoval všem upgradovaným hardwarovým komponentům. Úprava je nastavitelná a může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. V závislosti na zvolené specifikaci je možné zvýšit výkon až o 200% oproti standardnímu sériovému výkonu. Aby tento software pracoval efektivně a spolehlivě musí být kompatibilní s upgradovaným hardwarem. Kromě toho doporučujeme Revo SPS pro dosažení optimální výkonnosti.

STAGE 4
Fáze 4 byla vyvinuta pro automobily s rozsáhlejšími motorovými úpravami. Fáze 4 je nastavena tak, aby vyhovovala vyšší úrovni upgradovaného hardwaru jako fáze 3. Maximalizuje celkový potenciál vašeho vozidla.

STAGE 1 DSG Software
DSG komunikační software Vám umožní využít celkový potenciál motoru, a vrátí řidiči plnou manévrovatelnost vozidla. Zaměřuje se na manévrovatelnost kol bez jakýkoliv obav z přeřazování rychlosti a ztráty balance vozidla. Bez starostí si tak můžete užít jízdu na plný plyn bez poskakování vozidla během podřazování rychlosti. S revo DSG softwarem dostanete zpět plnou kontrolu vozidla.
Revo DSG software je možné použít na standardním vozidle a je zároveň doplněna naší kompletní Revo Fáze 1 ECU softwaru.

STAGE 2 DSG software
DSG Revo software pro Fázi 2 splňuje vše, co jeho mladší bráška výše a je určen pro automobily s významnějšími hardwarovými úpravami (výfuky, turbodmychadla). Poskytuje až neuvěřitelné zážitky při kombinaci s naší Fází 3 ECU výkonového softwaru, s možností volby výkonu při otáčkách 3200, 4000 nebo 4500. Zdokonalí také řídicí mapu tak aby byla kompatibilní s nastavením automobilu.

Podvozek

podvozekKW Suspensions

Společnost KW automotive, úspěšně působí na všech trzích již více než 25 let, nabízí rozsáhlé nezávislé portfolio odpružení pro trh s náhradními díly, nejmodernější výrobní technologii a disponuje vývojovým a testovacím centrem. V posledních letech vyvinuli více než 16 různých technologií tlumení, aby dostáli svému tvrzení „Dokonalé odpružení pro každý požadavek“.

Všestranný sortiment odpružení značky KW je rozdělen do kategorií „Street Comfort“, „Street Performance“ a „Track Performance“. Sportovní řidiči spoléhají na výškově nastavitelné sady pružin a tlumiče KW s jejich širokou škálou možností tlumení, stejně jako tlumiče KW Clubsport testované na Nürburgringu se schválením pro silniční provoz a certifikací dílů.

Reiger Suspension
Od 1. ledna 2021 je nizozemská firma fungující od roku 1977 Reiger Suspension automobilovou značkou KW. Pod vedením svého zakladatele Gerarda Seesinga si vybudovala působivou pověst ve vývoji a výrobě tlumičů pro drsnou konkurenci v off-roadovém motorsportu. V rodinné firmě KW automotive našel Gerard Seesing ideálního partnera pro zajištění budoucnosti svého celoživotního díla. Mezi Reiger a KW existuje mnoho podobností, které se navzájem násobí a vedou k četným synergickým efektům. Pod automobilovou střechou KW tak bude Reiger pokračovat ve výrobě a inovaci známých komponentů pro Off-road motorsport.

Mezi největší úspěchy Reiger Suspension patří vítězství ve FIA World Rally Championship, World Champion Rally Raid, Intercontinental Rally Championship a několik vítězství v Rallye Dakar (nejtěžší soutěž světa).

Výfukové systémy

výfukové systémyRemus – Auto, Moto
V nabídce REMUS výfukových systémů nalezneme 3 hlavní produktové řady exkluzivních a precizně zpracovaných nerezových výfukových systémů, které se od sebe liší svojí kompletností. Zasahují buďto pouze k zadní nápravě (zadní tlumič výfuku), až ke katalyzátoru (zadní tlumič včetně středního tlumiče nebo trubky), nebo jde o kompletní systém včetně sportovního katalyzátoru. I při pouhé výměně zadního tlumiče tedy máte téměř vždy možnost celé škály nádherných koncovek různých typů, tvarů a materiálů. Hlavní předností všech výfukových systémů REMUS je profesionálně naladěný zvuk (vážně špica), u většiny pak i potřebná HOMOLOGACE.

Pokud si na burácení svého mazlíka opravu potrpíte, u některých vozidel je možné zakoupit dokonce i regulaci zvuku v reálném čase natáčením klapek ve výfuku, a to pouze za pomocí tlačítka nebo chytrého telefonu. U celé řady vozidel je možné zakoupit k výfukovému systému i na míru vyrobený "karbonový" difuzor. Tato kombinace vytváří neodolatelný koktejl pro každého nadšeného majitele nejen čistě sportovních modelů, ale i oblíbených sedanů, hatchbacků nebo SUV. Kdo to nezkusil, jako by nežil

KONSTRUKCE A DESIGN – 100% nerez / titan a vždy precizní zpracování s luxusním vzhledem

ŠPIČKOVÝ NEREZ - pro výrobu všech tlumičů je používán 100% nerez té nejvyšší kvality - typ T304

POUŽITÍ TITANU - na několik vybraných modelů automobilů a celou řadu motocyklů je používán i titan. Z něho jsou pak vyrobeny také některé vnitřní díly automobilových koncovek a vnitřní konstrukce tlumičů

PŘESNOST VÝROBY A TOP TECHNOLOGIE - Všechny plechy jsou řezány s maximální přesností laserem, celá výroba je maximálně automatizovaná. Standardem této firmy je dokonalá preciznost. Nejen proto jsou jejími zákazníky takové ikony, jako třeba PORSCHE, MERCEDES AMG apod.

Vítejte ve světě REMUS! Kdo jednou zkusí, už nebude chtít jinak.

výfukové systémyAkrapovič – Auto, Moto
Akrapovič je průkopníkem ve svém oboru a odborníky je považován za vysoce inovativní společnost v oblasti technologie materiálů. Tato značka je synonymem pro nejvyšší úroveň designu, zvýšení výkonu a vytvoření nezaměnitelného hluboce rezonančního výfukového zvuku. Proto výfuky Akrapovič patří k celosvětové špičce v dané oblasti.

Pzn. Výrobky společnosti Akrapovič jsou navrženy a vyrobeny pro motocykly a výkonná auta vášnivou a vysoce kvalifikovanou pracovní silou více než 1000 zaměstnanců za využití těch nejmodernějších technologií, procesů a nejkvalitnějších materiálů. Oddělení Racing vývoje R&D pracuje s desítkami závodních týmů. Více než 100 mistrů světa se spoléhá na výfukové systémy Akrapovič. A to je jen začátek dlouhé vzrušující jízdy, kterou značka Akrapovič nastartovala.

VÝFUKY AKRAPOVIČ
Akrapovič nabízí širokou škálu výfukových systémů, materiálů a koncovek výfuku, které doplňují a vylepšují Vaše auto. Vyrábí sportovní výfuky nejen pro závodníky, ale i rekreační jezdce v několika řadách:

  • výfuk Akrapovič Bolt-on/Slip-on Line
  • výfuk Akrapovič Racing Line
  • výfuk Akrapovič Evolution Line
  • výfuk Akrapovič Street Legal Line
  • výfuk Akrapovič SP Series

Společnost Akrapovič tráví bezpočet hodin vývojem výfuků s jedinečným rezonančním zvukem. S tímto výfukem bude Vaše auto znít tak, jak jste o tom od malička snili. Nastartujte motor a zažijte zvuk čistého a nespoutaného výkonu!
Jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci s ideálním výběrem automobilového výfuku Akrapovič. Úzce spolupracujeme přímo s továrnou, tudíž pro nás není problém poskytnout Vám ty nejnovější informace o vývoji a aktuální skladové dostupnosti Akrapovič výfuků. Nechte si od nás doporučit tu nejvhodnější instalaci výfuku Akrapovič speciálně pro Váš vůz.

Armytrix

ArmytrixVýfuky Armytrix patří k naprosté světové špičce, a to jak zpracováním a použitými materiály, tak i pokročilými technologiemi. Tento americký výrobce nabízí výfukové soustavy pro ty nejvýkonnější supersporty světa, u kterých je podmínkou navýšení výkonu naprosto dokonalé provedení bez kompromisů. Pro výrobu výfuků Armytrix se používá ultralehký titan nebo špičková nerezová ocel. Specialitou je pak technologie Armytrix Valvetronic, která umožňuje pomocí unikátního dálkového ovladače měnit polohu výfukové klapky a tím i zvukový projev motoru. Technologii Valvetronic lze navíc doplnit o mobilní aplikaci, napojenou na OBDII ve voze a díky tomu sledovat nejen vitální funkce vozu, ale například i nastavit úroveň otáček motoru pro otevření klapek v režimu AUTO. Se všemi funkcemi této technologie Vás rádi seznámíme, je to vášeň.

Brzdové systémy

Brzdové systémyModerní motorová vozidla se vyznačují vysokými dynamickými vlastnostmi pro dosažení relativně vysoké rychlosti a manévrovatelnosti. V podmínkách zvyšující se intenzity pohybu však získává bezpečnost silnice. V tomto ohledu se úkol řízení a především brzdná dráha vozidla stává řadou prioritních problémů a brzdové systémy patří mezi nejdůležitější uzly.

Vývojáři a konstruktéři brzd zahraničních a domácích firem jsou stále více upřednostňovány vyvíjející se kotoučové brzdy se stabilními vlastnostmi v širokém rozsahu teplot, tlaků a rychlostí.

Těmi nejkvalitnějšími výrobci jsou:

1. Pagid

Pagid Racing jsou vysoce výkonné brzdové obložení osobního vozidla. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby produkovaly nejvyšší možné výkonové úrovně v širokém rozsahu provozních podmínek a jsou k dispozici v mnoha různých složeních materiálů. Navíc jsou PAGID Racing Brake dodávané jako originální vybavení pro jedny z nejprestižnějších a nejsilnějších výrobních automobilek na světě např. Audi, Bugatti, Ferrari a Porsche.

2. Brembo

Společnost Brembo je světovým lídrem a uznávaným inovátorem v oblasti technologie kotoučových brzd pro automobily. Brembo vyrábí vysoce výkonné brzdové systémy pro ty nejdůležitější výrobce automobilů, užitkových vozidel i motocyklů z celého světa. Výzkum v této společnosti se v posledních letech soustředí také na kombinaci mechaniky, elektroniky a informatiky. Při výrobě je kladen důraz také na ekologii, recyklaci výrobních materiálů a předcházení znečišťování životního prostředí.

3. Endless

Japonská značka Endless se zabývá především výrobou brzdových destiček, které pomáhají k vítězství mnoha špičkovým závodním týmům. Veškeré produkty jsou navrhovány a vyvíjeny přímo v Endless na základě počítačových analýz a dalších moderních postupů. Endless navíc spolupracuje na výzkumu a vývoji právě s těmi, kteří jejich produkty používají v praxi. Díky tomu jejich brzdové destičky vykazují stabilní výkon a jsou oblíbené i v těch nejnáročnějších odvětvích motoristického sportu. Spolupracují mimo jiné se značkami Volvo, Ford, nebo Mitsubishi.

4. Ferodo

Prémiová značka brzd Ferodo je jedním z globálních lídrů v této oblasti. Více než 100 let Ferodo vyniká v oblasti technických inovací a dodává brzdové díly předním světovým výrobcům automobilů. 8 z 10 nejprodávanějších vozidel v Evropě obsahuje komponenty právě této značky. Ferodo se soustředí především na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

5. AP Racing

Výrobce špičkových brzdových a spojkových systémů AP Racing se pyšní dlouholetou tradicí v motorsportu dodávajíc komponenty do prvovýroby značkám jako je Aston Martin, Bugatti, Koenigsegg, MClaren a dalším. Jejich inovace jednoznačně určují trendy v oboru. Pravidelná vítězství v různých šampionátech jsou toho důkazem. Firma nabízí široký sortiment kompletních brzdových sad jako náhradu sériových systémů, brzdové kotouče z různých materiálů, brzdové destičky i kapaliny, brzdové třmeny i kompletní spojky.

Kola

KolaKOVÁNÍ - úžasná kombinace pevnosti, pružnosti a nízké hmotnosti

Mechanická a fyzická pevnost kovaného kola je rovnoměrně rozdělena skrze celé kolo na molekulární úrovni. Výsledkem je mnohonásobně větší odolnost, nosnost a pružnost  kovaného kola, na rozdíl od kola stejného tvaru vyrobeného odlitím.

Výhody:

  • Kované kolo je výrazně lehčí než podobné lité kolo. Výhoda redukce hmotnosti u kovaných kol spočívá ve zlepšení výkonu celého vozu. Snížená hmotnost kola zlepší odpružení a také jistotu na vozovce, a to jak při jízdě přímo, tak i v zatáčkách.
  • Vlastnosti lehkého kovaného kola se projevují v nižším setrvačném momentu. Reálně toto snížení hmotnosti vede ke zlepšení jízdní dynamiky, a to jak při akceleraci, tak i během brždění.
  • Když zvážíme využití i na motocyklech, pak síla, nízká hmotnost, pružnost a odolnost vůči únavě materiálu znamená výrazné snížení gyroskopického momentu motocyklu a zlepšení výkonu brzd.

Kovaná kola jsou jedinečnou zkušeností, kterou díky nám můžete zažít i Vy.

1. Concaver

CONCAVER jsou jedny z nejpevnějších a zároveň nejlehčích kol na trhu. Konkrétně jde o velikost ET – tzv. zálisu kola, který určuje, do jaké míry budou kola schovaná v blatnících.  Všichni větší výrobci kol sami pevně určují tuto velikost, čímž Vy tuto možnost ztrácíte. My jsme však schopni výrobu rozměrově přímo pro Váš vůz zajistit, čímž auto dosáhne dokonalého vzhledu a na milimetry vyplněných blatníků bez technických rizik.
Přesnou velikost kol společně určíme dle Vašich požadavků. Navzdory této speciální službě získáte homologaci nutnou pro CZ a SK trh. Celý proces zajistíme a ZDARMA od nás dostanete dokumentaci - typový list, se kterým si je jednoduše necháte kola na úřadě zapsat do velkého TP. Jde tedy nejen o technicky dokonalý produkt, ale i unikátní službu. Díky této kombinaci budete mít doma vzhledově zcela výjimečné auto s daleko lepšími jízdními vlastnostmi, díky nižším neodpruženým a rotačním hmotám těchto kovaných kol ve srovnání s originálními koly nebo dokonce extrémně těžkými litými koly od aftermarketových výrobců. Chcete jiná kola? Spokojte se jen s tím nejlepším…

2. BBS

Tato společnost, založená v roce 1970 Heinrichem Baumgartnerem a Klausem Brandem v německém Schiltachu3, je prémiovým výrobcem disků kol pro sportovní a závodní vozy. V roce 1972 byl v BBS zkonstruován první revoluční 3-dílný disk a od té doby je jeho cesta lemovaná nepřetržitou řadou úspěchů v motoristickém sportu. 25. výročí existence značka oslavila společně s Michaelem Schumacherem titulem mistra světa ve Formuli 1, kdy jeho Benetton startoval právě na discích BBS. V roce 2020 si značka BBS připomněla 50. výročí založení představením limitované edice vybraných disků kol v oblíbené bronzové povrchové úpravě.

3. OZ.Racing

První lité kolo OZ vůbec bylo vyrobeno v roce 1971 pány Silvano Oselladorem a Pietro Zenem (odtud také zkratka OZ). Továrna OZ Racing původně vznikla za účelem výroby závodních kol. Postupem doby však začala rozšiřovat pole působnosti mnohem dále a v roce 1982 se stala výhradním dodavatelem kol pro Lamborghini. Dnes vyrábí kola pro prestižní automobilky jako Ferrari, již zmíněné Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Lotus nebo Bugatti, ale také společnosti jako Bertone, Pininfarina, AMG, Hartge, AC Schnitzer.  OZ Racing otevřelo v roce 1994 své vlastní designové studio usilující o výrobu exkluzivních kol, která podtrhnou stylový a originální vzhled vozu.

4. Speedline a Ronal

Společnost Ronal založil v roce 1969 Karl Wirth (Německo). Tento jezdec formule lomeno podnikatel zaznamenal poptávku po hliníkových kolech a stal se průkopníkem kol z lehkých kovů na celosvětovém trhu. V roce 1978 otevřel ve Francii první výrobní závod společnosti. V roce 2007 získala společnost Ronal AG italského výrobce kol Speedline pokrývající segment užitkových vozů, nákladních automobilů, návěsů a dálkových autobusů. Tímto krokem skupina rozšířila svou činnost do oblasti závodů a Formule 1 a začala využívat hmotnostně optimalizovanou technologii Flowforming. V roce 2012 rozšířila společnost Ronal svoji nabídku o kovaná kola, a to získáním většinového podílu ve společnosti Fullchamp na Tchaj-wanu. Společně s australskou firmou Carbon Revolution uvedla společnost Ronal AG v roce 2013 na evropský trh s automobilovým příslušenství první jednodílné karbonové kolo.

Kontaktujte nás

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů