Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Autoklempírna > Svařovací technika od společnosti GYS

Svařovací technika od společnosti GYS

Logo GYSFrancouzská firma GYS vstoupila na trh v roce 1964 a má více než 500 zaměstnanců po celém světě. GYS France navrhuje a vyrábí tři produktové řady:

  • svářecí technika - GYS nabízí jeden z největších sortimentů svářeček, příslušenství a spotřebního materiálu pro všechny uživatele, od nejpokročilejších aplikací v průmyslu po běžné údržby a opravy
  • zařízení pro opravu karoserií - společnost GYS nabízí největší řadu opravárenských zařízení pro vozidla na světě (sortiment pro opravy tažením, svařováním, nýtováním, zvedáním), indukčními topnými systémy byl vyvinut ve spolupráci s největšími světovými výrobci automobilů.

Naše karosárna disponuje aktuálně nejlepšími stroji pro opravu všech typů karoserií na trhu, takže si můžete být jisti, že svému mazlíkovi dopřáváte ten nejlepší servis.

Bodovací stroj

Profesionální bodovací stroj GYSPOT INVERTER BP-LG je určený pro montáž měkkých plechů s vysokou pružností a je používán při kompletaci karoserie automobilů při jejich výrobě. Tato spotovačka je ideální pro splnění požadavků výrobců automobilů na automatické svařování.

Spotovací stroj

Karosářský víceúčelový spotovací přístroj na vyrovnávání a opravy promáčklin ocelových a hliníkových karosérií. Umožňuje rychlé a efektivní vyrovnávání různých promáčklin na karoserie bez demontáže poškozených dílů. Vyrovnávat lze i obtížně přístupná místa, která jsou zevnitř dosažitelná jen s obtížemi nebo menší vůbec (např. prohlubně od krup nebo kamínků, výrazné podélné promáčkliny na bocích karosérie apod.).

Stroj má 4 provozní režimy s volitelným potenciometrem (naváření vytahovacích hvězdic a kroužků / oček, naváření vytahovacích vlnovek, bodové ohřevy per vyrovnávání / vyhlazování plechu měděnou elektrodou, použití uhlíkové Elektrody per Odstraňování napětí v materiálu karosérie).

Stroj na svařování plastů

Svařování plastů je rychlá a levná forma opravy i těch rozsáhlejších prasklin na náraznících a plastových kapotážích motocyklů. Jeho pomocí umíme snadno opravit držáky světlometů. A jak to funguje v praxi? Do plastového dílu zatavíte nahřátou kovovou sponku, čímž vznikne pevný a přitom pružný spoj.

Indukční ohřívač

Indukční ohřívač Smart Inductor 5000 DeLuxe Telwin s rozšířeným příslušenstvím pro bez-plamenové nahřívání kovových-železných materiálů bez tepelného poškození okolí. Tím nám odpadá nutnost použití plamene, čímž klesá nebezpečí vzniku požáru. Tento náš kolega je tak vynikajícím pomocníkem ve specializovaných autocentrech, jako jsme my. S čím nám tedy dokáže pomoci?

  • S vyrovnáváním důlků od krup bez použití dalších nástrojů
  • Snadné uvolňování spojů, čímž nedochází k poškození lakovaných částí
  • Snadné ohřátí karoserie při výměně lepených skel automobilů
  • Nahřívání lepených kovových spojů
  • Snadné odstraňování reklamních polepů z kovových podkladů

Plazmové řezačky

Plazmová řezačka se zabudovaným kompresorem nám postačí jaké jediný jiný zdroj stlačeného vzduchu. Řezací práce a drážkování s ní jdou lehce od ruky. Je kámoška s ocelí (i ušlechtilou) a jejími slitinami, ale i s litinami, mědí, niklem a hliníkem. Díky své všestrannosti je velkým obohacením pro práci v každé dílně, stejně jako v garáži soukromého řemeslníka se silnoproudým připojením.

Používáme ji na přesné řezání různých druhů kovů za vysoké řezné rychlosti s minimálním materiální odpadem. Její řezy jsou rovnoměrné a regulovatelné, čímž nevznikají ani u slabých kovů žádné stopy po hoření. To ale není vše. Tahle „holka pro všechno“ je vhodná i na drážkování a díky své nízké hmotnosti lehce padne do ruky.

Kontaktujte nás

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů